O Nas

Jesteśmy zespołem istniejącym i działającym od 17 lat w różnych dziedzinach artystycznych. Zajmujemy się projektowaniem i budową scenografii telewizyjnych, teatralnych i eventowych. W swoim dorobku mamy również krótkie filmy animowane, małe formy rzeźbiarskie, statuetki, trofea-nagrody do programów telewizyjnych, takich jak: „Mamy Cię”, „Szymon Majewski Show”, „Załóż się”, „Jak Oni śpiewają”, „Gwiezdny cyrk”, „Taniec z Gwiazdami”, oraz okolicznościowe statuetki dla firm, jak np: Agros Fortuna, ISCG, Bayer, Ernst & Young i wiele innych.  Od dwóch lat zajmujemy się efektami specjalnymi i charakteryzacją SFX. Robimy efekty specjalne do filmów, reklam, programów telewizyjnych i przedstawień teatralnych. Największa nasza realizacja w tej dziedzinie to praca przy filmie „Faust” Aleksandra Sokurowa. Mieliśmy tu okazję współpracować ze słynnym charakteryzatorem i fachowcem w dziedzinie charakteryzacji SFX z Berlina Waldemarem Pokromskim. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie, bo praca którą wykonujemy jest jednocześnie naszą współną pasją.


Wanda
Watucha-Kędzierzawska

Wanda Tatucha-Kędzierzawska, urodzona w Warszawie, 20 maja 1974 roku. Absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki. Dyplom w pracowni animacji filmowej, prof. Daniela  Szczechury w 2000 roku. zajmuję się projektowaniem scenografii, mebli i grafiki, oraz  malarstwem i charakteryzacją SFX.

Marcin
Kędzierzawski

Marcin Kędzierzawski, urodzony w Warszawie, 19 stycznia 1974 roku. Absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Rzeźby. Dyplom w pracowni prof. Piotra Gawrona w 2003 roku. Zajmuje się rzeźbą, scenografią, małymi formami rzeźbiarskimi (statuetki, trofea-prezenty  do programów telewizyjnych), oraz efektami specjalnymi i charakteryzacją SFX.